مقالات

چمن مصنوعی پشت بام (روف گاردن)

چمن مصنوعی روف گاردن

روف گاردن به معنی ایجاد باغچه و یا فضای سبز کوچک در پشت بام میباشد که یک تفکر خلاقانه برای زیباسازی پشت بام است . شاید قبلا کسی به ذهنش نمیرسید که میتوان از فضای پشت بام به عنوان یک استراحتگاه و یا حتی تبدیل به یک باغچه کوچک استفاده کرد . اما امروزه میبینیم که خیلی از منازل مسکونی که ساخته میشود یک طرح جدا برای تزئین پشت بام انتخاب میکنند و خیلی از طراحان دکوراسیون خارجی ، روی روف گاردن بسیار مانور میدهند . چرا که بهترین مکان و در دسترس ترین مکانی است که هر فردی میتواند انرا به بهترین شکل تزئین و از آن استفاده بکند .

چرا چمن مصنوعی برای روف گاردن

پشت بام خانه یک مکان خیلی حساس میباشد که دشمن اصلی آن آب میباشد. اگر آب به داخل سقف نفوذ کند به مرور باعث خرابی سقف میشود . پس عایق بندی آن باید بسیار محکم و غیر قابل نفوذ باشد . حال اگر بخواهیم از چمن طبیعی برای زیبایی پشت بامتان اسنفاده کنید باید این عایق کاری چند برابر شود و نگهداری بسیار سخت میشود .چون اگر درست عایق کاری نشود بدلیل آبیاری که باید به چمن شود امکان اینکه نم و رطوبت به داخل برود زیاد است . از طرف دیگر چمن طبیعی نیاز به کودهی و هرس کاری دارد و نیاز به فردی دارد که مدام به آن سر بزند و زمان بگذارد و ساید شما در تمام فصول سال چمنی همیشه شاداب و سبز را نداشته باشید . حال فرض کنید بجای چمن طبیعی از مصنوعی استفاده بکنید  . قطعا اولین فاکتوری که بخ دهننان میرسد این است که دیگر نیازی به آبیاری ندارد .درست است اولین مزینتی که برای شما دارد عدم آبیاری این چمن است . مزیت دیگری که میتواند بسیار جذاب باشد همیشه سبز بودن آن است . چرا که بدون هیچ هرس کاری و کوددهی چمن شما همیشه و در تمام فصول سال سبز است .

نکته ای که شاید ذهنتان را درگیر بکند این است که آیاد در فصل بارندگی و جمع شدن آب روی چمن، نم و رطوبت به سقف نفوذ نمیکند؟ در جواب بابد به شما بگویم که ساخت چمن مصنوعی به گونه ای است که دارای زهکش میباشد که باعث عبور آب از داخل آن میشود و هیچ اثری از آب روی آن نمیگذارد .

 قیمت چمن مصنوعی پشت بام

چمن هایی که برای روف گاردن استفاده میشوند معمولا در دسته چمن های تزئینی قرار میگیرند و معمولا ارتفاع الیافی که برای این مکان استفاده میشود بین ۲۰ تا ۳۵ میل میباشد . محصولات زیادی با این ارتفاع الیاف و مناسب روف گاردن وجود دارد که هر کدام قیمت های مختلفی دارند. برخی از انها که قیمتشان بالاتر میرود بخاطر این است که تراکم انها جنس لاتکسشان بهتر است. هر چه تراکم بیشتر شود چمن طبیعی تر و نرم تر میشود .

مزایای مستقیم نصب چمن مصنوعی در پشت بام

چمن مصنوعی به عنوان یک عایق موثر در تابستان و زمستان عمل می کند. محافظت از اتاق زیر شیروانی و فضای داخلی خانه در برابر گرمای شدید و خشک نگه داشتن آن به این معنی است که نگران کپک، کپک و پوسیدگی نباشید. خنک نگه داشتن اتاق زیر شیروانی خانه شما را خنک نگه می دارد. در طول زمستان، چمن مصنوعی از این ویژگی های عایق حرارتی برای گرم نگه داشتن آن و جلوگیری از سرما و رطوبت استفاده می کند. بهبود عایق به کاهش استفاده از وسایل برقی و هزینه گرمایش و سرمایش خانه ها کمک می کند. یکی از مزیت ها این است که مانند سقف های صاف معمولی نگران استفاده از آب بند قیر، کاغذ یا لاستیکی نیستید. بنابراین می توان گفت با سبز شدن فضای سبز پشت بام، می توان کمی سبزه را ذخیره کرد. سقف کاهگلی نیاز به نگهداری کمتری دارد

با نگهداری مناسب، چمن مصنوعی مدت زیادی دوام می آورد و با نصب مناسب، نیاز به نگهداری کمی دارد. با کاشی های زهکشی مناسب PDS، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر از چند گاهی لایه ها را عوض کنید. اگر در چمن مصنوعی ترافیک سنگین یا حیوانات خانگی وجود دارد، ممکن است نیاز به تمیز کردن و ضد عفونی کردن آن هر از گاهی داشته باشد.

اگر می خواهید چمن مصنوعی را به سقف خود اضافه کنید، ابتدا باید چند تصمیم مهم بگیرید. یعنی نوع چمن مورد استفاده، محل قرار دادن آن و جابجایی آن. برای خرید آن.

انواع چمن برای نصب روی پشت بام

پلی پروپیلن

شیشه های پلی پروپیلن در سبک های مختلفی تولید می شوند و برای انواع پروژه ها استفاده می شوند. اگرچه ارزان است، اما نقطه ذوب بسیار پایینی دارد و ماده بادوامی نیست، بنابراین اگر آن را روی سقفی قرار دهید که به شدت در معرض نور خورشید است، گزینه های بهتری برای جلوگیری از تعمیر و تعویض منظم وجود دارد.

پلی اتیلن

این ماده مورد علاقه رایج است زیرا دارای بافتی بسیار بادوام و صاف مانند پلی اتیلن است. طبیعی است و کمی گران است، اما اگر سقف کاهگلی مصنوعی داشته باشید، مزایای آن را خواهید دید.

نایلون

اگر به دنبال استانداردهای دوام هستید، نایلون بهترین راه است. این گرانترین از بین سه گزینه است و اغلب در برنامه های کاربردی بزرگ استفاده نمی شود. با این حال، برای مناطق کوچک مانند پشت بام و عرشه، این ممکن است انتخاب مناسبی باشد، اما بافت ممکن است دقیقاً آن چیزی نباشد که می خواهید پیاده روی کنید. چمن را کجا بگذاریم

تعیین دقیق محل قرار دادن چمن مصنوعی اولین قدم در نصب سقف مصنوعی است. سقف های کاهگلی نمی خواهند نیمی از کار را انجام دهند، بنابراین کار مقدماتی ضروری است. و اگر سقف آن چیزی نیست که به آن فکر می کردید، می توانید برای زیبایی شناسی مشابه، چمن مصنوعی را روی تراس قرار دهید.

مساحت سقفی که قصد نصب چمن را دارید به دقت اندازه گیری کنید و با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید تا مطمئن شوید که سقف می تواند ترافیک منظم را مدیریت کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه صحیح چمن زنی و اندازه گیری چمن در فضای خود، یکی از راهنماها را بررسی کنید. علاوه بر این، استفاده از کاشی های زهکشی چمن مصنوعی PDS برای تکه های چمن مصنوعی سقف یا پاسیو ضروری است. زهکشی مناسب ضروری است. باید از جمع شدن آب روی سقف و ایجاد موارد آزاردهنده مانند نشت و کپک جلوگیری کنید. تخته سقف PDS به راحتی نصب می شود و زهکشی عالی را فراهم می کند، بنابراین سقف چمن مصنوعی تمیز و در شرایط خوبی نگه داشته می شود.

چمن سقفی فرآیند نصب متفاوتی نسبت به چمن های سنتی محوطه سازی دارد، اما برای اطلاعات بیشتر می توانید یکی از راهنماهای نحوه چیدن چمن مصنوعی را مطالعه کنید.

از کجا می توان چمن مصنوعی پشت بام را تهیه کرد

برای شروع یک پروژه چمن مصنوعی یا سبز کردن پشت بام آماده هستید؟ در حال حاضر، شما مجبور نیستید به دنبال چیزی بیشتر از Turf Factory Direct باشید. شما قدرت آرنج خود را دارید و چمن مصنوعی دارید. با موجودی بزرگ و خدمات راحت ما، می توانید مطمئن باشید که ابزار و چمن مورد نیاز برای موفقیت در پروژه بعدی چمن مصنوعی خود را دارید. برای اطلاعات بیشتر، محصولات ما را بررسی کنید یا با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید.

زیرا نه با چمن مصنوعی به جای سقف، باغچه های سقفی یا سقف باغ.

اما قبل از اینکه بداند چه زمانی برای این فضا و چگونه آن را انجام دهد و دوستان قبلی چه چیزی بیشتر از مدل ها داشتند. قبل از خرید چمن برای باغچه های سقف، بهتر است:

(الف) تقریباً همه مدل‌های ۱۵ تا ۳۵ مایلی برای گسترش فضای سبز باغ خود پس از انتخاب فریزر مناسب هستند. ب) بهتر است منتخبی را انتخاب کنید که پر باشد

ج) ظاهر چمن و احساس طبیعی برای ایجاد انعکاس غیرطبیعی بیشتر مانند جریان برگشتی با وزن سبک و پلاستیکی بالاتر است. د) به ندای چمن توجه کنید زیرا روف گاردن بسیار سبک و پیت است، شما نباید از رنگ رنج بکشید.

و همیشه تشک های خزه باید در برابر شستشو مقاوم باشند

ما برخی از مدل های اصلی را به صورت تضمینی ارائه می دهیم. آنها را ببینید و با هم مقایسه کنید

ارکیده چمن مصنوعی

  • به عنوان غذاهای دریایی اما کوتاه تر و ارزان تر.
  • مشخصات Sprite 35 اما کمی کوتاهتر و ارزانتر.
  • زیبا، و همچنین

چمن مصنوعی اسپرایت ۳۵

  • ظاهر و بافت زیبا، هر چه برف و آفتاب آسیب نبیند.

همچنین می توانید در مورد پیت مصنوعی پاسیو مطالعه کنید. زهکشی (جهت گیری) آب در روف گاردن چگونه است؟

به طور کلی آب در فضای ستون فقرات (روف گاردن) برای اجرای چمن مصنوعی به دو صورت انجام می شود:

  • از روی سطح کاذب (کف کاذب) شروع کنید
  • آب را از طریق شیب میله پشتی هدایت کنید

سطح تقلبی

این روش با سطح نفوذ پذیر ۳ تا ۱۰ سانتی متر بر روی سطح سقف انجام می شود. بنابراین آب باران از سطح چمن به پایین می رود و از لایه سطحی نفوذپذیر کاذب عبور می کند و با شیب سطحی سقف به سمت کف نمک هدایت می شود. این روش فواید زیادی دارد که مهمتر از همه، هدایت آب و افزایش طول عمر چمن مصنوعی است. اگر روش باعث ابتدایی ترین راهنمای آب شود، روش سطح کاذب را داریم. باید گفت که روش سطح کاذب با وجود تمام ویژگی های مثبتی که سازندگان معتقدند سازندگان سازندگان را باور می کنند. تغذیه آب از طریق شیب تمام سقف هایی در کشور ساخته شده است که برای صادرات آب به کانال های اگزوز کافی است. در این روش چمن مصنوعی بدون نفوذ به لایه زیرین حرکت سطحی چمن مصنوعی روی سطح سقف و آب باران جاری می شود. به کانال های خروجی مدیریت. با توجه به قیمت و کارایی مناسب، اکثر پروژه های کشور از طناب برای هدایت آب در آب های خود استفاده می کنند.

قیمت چمن مصنوعی روف گاردن

انتخاب پیت مصنوعی در باغ روف، تنوع زیادی برای همین تنوع قیمت چمن مصنوعی روف گاردن وجود دارد، اما اگر بخواهیم چند گزینه قیمت مناسب را بررسی کنیم، باید به سراغ چمن مصنوعی برویم. فروشگاه قیمت پیت مصنوعی پشت اپلیکیشن کامل

بخشی از این قیمت شامل لوازم جانبی آن مانند Getotics که یک لایه میانی بین سطح پوشش و چمن مصنوعی است و تیپ ویمینگ که درزهای چمن مصنوعی را به هم متصل می کند و همچنین طناب های دو بعدی مقاوم در برابر سرما و منجمد .

معمولا پشت بک آپ نباید زیرگروه یا تراز باشد و نیازی به تخمین قیمت چمن مصنوعی پشت سقف با زیرگروه در این قسمت نیست. قیمت چمن مصنوعی پشت بام باغبان در انبار چمن مصنوعی سبز شامل دوره هایی است که ممکن است با خرید دوره ها از جوایز بیشتری برخوردار شوید. هنگام نصب پیت مصنوعی، روف گاردن ظاهر خود را تغییر می دهد!

داکتوین به فضای سبز روی سقف گفته می شود. می توان با قرار دادن چند گلدان روی سقف شروع به کار کرد. همچنین می توانید پیت مصنوعی را روی پشت بام نصب کنید و از این فضای منحصر به فرد لذت ببرید، برای قرار دادن سایر لوازم جانبی. آپارتمان در دنیای امروز، تامین فضای سبز بسیار حائز اهمیت است. در این فضا می توانید یک روز مهمانی با خانواده و دوستان او داشته باشید یا اینجا بنشینید و با یک فنجان چای برای آینده خود تصمیم بگیرید. در واقع با استفاده از چمن مصنوعی می توان تغییرات زیادی در پشت بام ایجاد کرد. برای انجام این کار، لازم نیست هزینه بالایی را صرف کنید. با هزینه همیشگی خود می توانید به راحتی سقف خانه و محل کار خود را ببینید. آیا می توان چمن مصنوعی را روی تشک نصب کرد؟ در این بخش ابتدا می خواهیم به یکی از رایج ترین سوالات در این زمینه پاسخ دهیم. از آنجایی که اولین ایده برای تزیین این فضا استفاده از ذغال سنگ نارس مصنوعی است، بسیاری از افراد می پرسند که آیا می توان این چمن را روی حصیر نصب کرد؟ پاسخ این سوال قطعا مثبت است! برای نصب چمن مصنوعی باید باغچه سقف ها به خوبی انجام شود تا زمانی که باران و آب سنگین برف روی این چمن بماند. سپس پس از کسر این گیاهان روی حصیر نصب می شود و هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود

نصب سقف چمن مصنوعی عمر عایق رطوبتی را افزایش می دهد! همانطور که می دانید ضد آب درب ها برای محافظت در برابر باران و برف، نصب و تعمیر و تعویض هر چند سال یکبار مورد نیاز است. اما نصب درزهای چمن مصنوعی باعث افزایش طول عمر می شود. در صورت بارش شدید باران یا برف، مقدار زیادی آب در درزها وجود دارد و در مورد خسارت های مادی نیز صدق می کند. اما هنگامی که چمن مصنوعی در عایق رطوبتی وجود دارد، سیستم زهکشی که آب را از سقف تخلیه می کند، که از عایق رطوبتی محافظت می کند. مطالعات متعددی در این زمینه انجام شده است و همه نشان می دهند که خروجی آب از سقف از طریق عایق رطوبتی حیات ۵۰ صادر می شود. در واقع نصب چمن مصنوعی روف گاردن تنها زیبایی منحصر به فردی به این باغ نمی دهد. فضا، بلکه عمر ایزوگام را نیز افزایش می دهد. در نصب چمن مصنوعی روف گاردن باید به لبه های آن توجه زیادی داشته باشد. باد می تواند کناره های این گیاهان را به گونه ای روشن کند که گویی سقف در معرض باد شدید قرار دارد. به همین دلیل بهتر است این گیاهان را به سطح زیرین لبه ها وصل کنید، مانند هر جای دیگری از آن در برابر باد اجتناب کنید. در واقع می توان گفت که نصب سیستم چمن و زهکش مصنوعی برای پوشش سطوح پشتی در آینده ایده آل خواهد بود. با نصب چمن مصنوعی , لذت روف گاردن در این منطقه ! بسیاری از کارشناسان طراحی و معماری معتقدند استفاده از چمن مصنوعی در پشت بام و تبدیل فضا به روف گاردن یکی از منحصر به فردترین ایده های طراحی است. چرا که چمن مصنوعی به این محیط شادی می بخشد و سقف شما را طعم دار می کند. اگر گلدان های زیبایی را به این فضا اضافه کنید، بهشت روف گاردن که زیبایی آن بی تاثیر خواهد بود. داکگرس مصنوعی دارای عایق حرارتی است که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. مطالعات نشان می دهد که این چمن به صرفه جویی ۲۳ درصدی انرژی کمک می کند. با توجه به اینکه این وزن چمن بسیار کمتر از چمن طبیعی است، بار اضافی در ساختمان وجود ندارد.

سایر مزایای چمن مصنوعی پشت بام عبارتند از:

  • زیبایی منحصر به فرد و بسیار مجلل ایجاد کنید
  • تضمین برای محیط زیست
  • قابل اجرا در تمامی شرایط آب و هوایی
  • قابل تعویض و تعمیر

بنابراین متوجه شدید که تاسیسات چمن مصنوعی روف گاردن مزایای زیادی دارد، اما قبل از نصب آن باید موارد خاصی را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که نصب این گیاهان بهترین گزینه برای شماست!

اولین و مهمترین آن که در نصب چمن مصنوعی روف گاردن باید ظرفیت سازه ای ساختمان را در نظر گرفت. البته اگر ساختمان نوساز باشد اهمیت کمتری دارد. در ساختمان های قدیمی و فرسوده ساختمان قابلیت نصب این گیاهان را ندارد. به همین دلیل بهتر است قبل از نصب گروه از ساختمان و ظرفیت سازه آن بازدید بعمل آورد. همچنین قبل از قرار دادن وسایلی مانند اوگابان و مبلمان بسیار مهم است. سوال بعدی این است که روی پشت بام باربیکو بهتری درست کنید و اگر می خواهید این مکان را بیاورید غذا را آماده کنید و به آنجا برسید. با توجه به اینکه نصب پیت مصنوعی باغچه های سقفی دارای جادوی خاصی است، بهتر است از تیم حرفه ای برای نصب چمن بخواهید. به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که سیستم زهکشی این گیاهان به خوبی نصب شده و مشکلی برای ساختمان ایجاد نشود! چه چمنی برای روف گاردن، چمن مصنوعی بهاری یا پاییزی مناسب است! پیت مصنوعی مصنوعی فصلی است که فیبر بالایی دارد و رنگ سبز آن خاطره بهار است. از سوی دیگر، ساختار تورب مصنوعی مصنوعی شبیه به چمن طبیعی است. در الیاف این گیاهان از رنگ زرد و پسرخاله استفاده کنید تا این گیاهان جلوه خاصی داشته باشند. برای انتخاب نوع چمن بهتر است به خودتان اعتماد کنید. اگر می خواهید احساس کنید اگر می خواهید چمن مصنوعی بهاری را بدست آورید و اگر چمن طبیعی اطرافتان است می خواهید احساس کنید بهتر است چمن مصنوعی پاییزی را انتخاب کنید. چگونه چمن مصنوعی روف گاردن را تمیز کنیم؟ زیبایی این سس بسیار ساده است و NIA ترتیب خاصی ندارد. دستگاه واترجت برای نظافت چمن مصنوعی بسیار ضروری است. نکته قابل توجه این است که می توانید از این دستگاه برای تمیز کردن سطوح دیگر مانند کف و حتی اتومبیل استفاده کنید. در واقع پرتو آب یک دستگاه چندگانه است که می تواند محیط و ابزار موجود را تمیز کند. بهتر است این دستگاه را در زاویه ۳۰ درجه نگه دارید و شروع به تمیز کردن گوشه چمن کنید و به آرامی تمام سطح چمن مصنوعی را تمیز کنید. همراه با دستگاه اشعه آب، از دستگاه باد باد نیز می توان برای چمن مصنوعی تمیز استفاده کرد. در این دستگاه برخلاف دستگاه اشعه آب، آب روی سطح چمن پرتاب نمی شود. اما دستگاه بادگیر با فشار هوا خود پودر و آلودگی است و به شفافیت کمک می کند.

طراحی مدرن چمن مصنوعی روف گاردن

استفاده از تمامی فضاهای داخلی و خارجی ساختمان دغدغه بسیاری از طراحان داخلی است. شهرهای بزرگ زیرساخت های کمتری دارند، بنابراین می توانید فضای سبز خود را حفظ کنید. سقف های چمن مصنوعی ایده ای مبتکرانه برای استفاده از فضاهای فراموش شده است. این محصول یک سقف متروک را به فضایی دنج و جذاب تبدیل می کند. خرید چمن مصنوعی خیلی گران نیست، اما می توان گفت هوشمندانه ترین گزینه ای است که می توانید داشته باشید. طراحی بام سبز در یک شهر بزرگ یک ایده خلاقانه برای استفاده از تمام فضای ساختمان است. پدیده آپارتمان نشینی، زندگی در برج یا آسمان خراش و بهره مندی از تمام مزایای آن می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. کمبود فضای سبز و بازی های کودکانه یکی از این موارد است. طراحی منظره با چمن مصنوعی برای باغ و فضای سبز روی پشت بام خانه دو ایده کاربردی برای ایجاد فضایی برای بازی کودکان است. چمن مصنوعی را می توان برای ساختمان های کوچک بدون نرده نیز اعمال کرد. خرید چمن مصنوعی برای باغبانی و محوطه سازی بسیار رایج است، اما ممکن است چیز زیادی در مورد سبز شدن پشت بام نشنیده باشید. بخوانید: چمن مصنوعی کنار استخر چیست؟ و نحوه نصب آن

طراحی چمن مصنوعی

هتل ها و رستوران های مدرن فضایی زیبا و خصوصی را برای پذیرایی از مهمانان در پشت بام های سبز و چمن ارائه می دهند. این باغ های سرسبز رویایی، همان چمن مصنوعی است که از فاصله دور کاملا طبیعی به نظر می رسد. در حالی که ایده اولیه سبز کردن پشت بام جلب توجه مشتریان بود، طرح های سبز بام مسکونی نیز این روزها بسیار محبوب شده اند. در سقف منازل، آپارتمان ها و برج ها نیز از چمن مصنوعی استفاده می شود. این محصولات جایگزین بسیار خوبی برای چمن طبیعی هستند و بر روی تمام سقف های بزرگ و کوچک قابل نصب هستند. این یک مکان دنج برای استراحت در چمن، حتی در فضاهای تنگ است. خانه های قدیمی نمی توانند از چمن مصنوعی برای سقف استفاده کنند، اما می توانند از چمن مصنوعی با ظاهری چشمگیر استفاده کنند. چرا چمن طبیعی برای سقف مناسب نیست؟

کمبود آب یکی از مشکلات رایج جهانی در این کشور است. این امر بر طراحی فضای سبز تأثیر گذاشت. نصب چمن مصنوعی در زمین های بازی، ورزش چمن مصنوعی در باشگاه ها و فضاهای سبز شهری با چمن مصنوعی بسیار رواج داشت. این طرح شیک و زیبا از نظر ظاهری با چمن کاری های کاشته شده تفاوتی ندارد، اما وقتی نوبت به آبیاری می رسد، این روش باعث صرفه جویی میلیون ها لیتر و شاید میلیاردها لیتر آب می شود. با این حال، این تنها دلیل نصب چمن مصنوعی بر روی سقف نیست.

این محصول ساختاری مشابه علف های کاشته شده دارد با این تفاوت که بذر چمن در خاک رشد نمی کند. چمن طبیعی نیاز به خاک مناسب برای رشد و نمو دارد. چمن گیاهی خاک دوست است که در خاک ریشه می دواند. ریشه های گیاه مواد مغذی مورد نیاز خود را از خاک دریافت می کنند. برای طبیعی نگه داشتن چمن، گیاهان باید به طور منظم آبیاری و کوددهی شوند. خاک خوب، نور و دما سه عامل مهم در رشد چمن هستند. برای طراحی فضای سبز پشت بام به زمین زیادی نیاز است. وزن مقدار زیادی خاک به خودی خود سنگین است اما آبیاری گیاهان باعث افزایش وزن خاک می شود. اکثر ساختمان های موجود از نظر وزنی اجازه نصب چنین سیستمی را نمی دهند. چمن مصنوعی محصولی بسیار سبک و منعطف است که بر روی هر سقفی قابل نصب است. آبیاری، کود، علف های هرز و سیستم های سیمی در ساختار چمن مصنوعی تعریف نشده است. بسیاری از تجهیزات مورد نیاز برای گیاهان طبیعی با ساخت چمن مصنوعی طراحی نشده اند.

هزینه چمن مصنوعی روی پشت بام.

به طور سنتی، سقف ها به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند. تهویه مطبوع، انباری یا … رایج ترین روش استفاده از سقف قدیمی است. با کمترین هزینه می توانید این فضای هدر رفته را به فضای محبوب ترین ساختمان ها تبدیل کنید. این یک مکان عالی برای بازی کودکان خردسال است و همچنین محل تجمع کودکان خردسال است. هزینه اولیه نصب چمن مصنوعی یک بار پرداخت می شود اما فضای سبز روی پشت بام تا سالیان متمادی قابل استفاده است. هزینه نگهداری چمن مصنوعی بسیار کمتر از کاشت آن است. دیگر مجبور نیستید برای برش و کود دادن هزینه کنید.

محوطه سازی سقف خانه

چمن مصنوعی نوعی پلاستیک انعطاف پذیر است که در گروه پلیمرها قرار می گیرد. پلیمرها به طور گسترده در ساخت و ساز، لوله، پلاستیک و بسیاری از صنایع دیگر استفاده می شود. این محصول به طور کامل با آب قابل شستشو است و در اثر تغییرات دما آسیبی نمی بیند. بارش برف، سرما و آفتاب تابستانی بر ساختار حصیر سبز پشت بام تأثیری ندارد. همانطور که می بینید از این فضا بسیار بیشتر از قبل استفاده می شود. اگر هرگز آن را شلیک نکرده اید، موظف هستید آن را امتحان کنید. این سازه ظاهری تزیینی مانند چمن مصنوعی روی بالکن دارد و نمای سبز شهر را زیبا می کند. به عکس های ارسال شده در این مطلب نگاه دقیق تری بیندازید تا تفاوت انباری روی پشت بام خانه را با یک gre زیبا ببینید.

پلی اتیلن و الیاف پلی پروپیلن مورد استفاده در چمن بدون محصولات شیمیایی مضر. رنگ این محصول از مواد سمی و مضر استفاده نمی شود. ذغال سنگ نارس مصنوعی سال هاست که آزمایش شده است. در اکثر زمین های فوتبال، نمونه هایی از این محصولات نصب شده است که بسیار خوب کار می کنند. در نظر داشته باشید که حتی در سقف های شیب دار و نحوه نصب سقف چمن مصنوعی نیز این امکان وجود دارد. سطح سقف به صورت سنگ و سرامیک، آسفالت، آتش نشانی، ایزوگل و …. هر متریالی را فقط می توان طرح بام سبز کرد. بخوانید: چمن مصنوعی بین سنگ و سرامیک چه ویژگی هایی دارد؟ نحوه نصب چمن مصنوعی برای پشت بام از هر سقف تخت می توان برای نصب چمن مصنوعی استفاده کرد. در این حالت از یک منطقه برای پادشاهی شخصی نیز استفاده می شود. این مکان می تواند مکانی برای استراحت یا بازی کودکان باشد. به خصوص در خانه های ویلایی و شخصی بهتر است از تمامی فضاهای موجود بهره برداری شود. از آنجایی که نصب تورفین مصنوعی این است: در تابستان دمای ساختمان را افزایش نمی دهد این محصول را از دست نمی دهد در یخبندان، برف و تگرگ هیچ چیز در روزهای گرم تابستان نیست، الیاف چمن نرم نیست و آن را رها نمی کند. دارای تنوع رنگ و ثبات رنگ زیبایی از خانه بیشتر می شود و ارزش ملک را افزایش می دهد به عنوان یک عایق عمل می کند و باعث افزایش بهره وری انرژی در ساختمان می شود. زیرگروه چمن مصنوعی برای اعمال صحیح عایق، چمن کامل و کامل است. برای این منظور از کاشی های PDS استفاده می شود. به این ترتیب آسیب وارد سازه سقف خانه نمی شود. با این کاشی ها می توانید یک کانال زهکشی مناسب بین سقف و سطح چمن ایجاد کنید. در این مورد هیچ نگرانی برای باران و برف وجود ندارد. نزولات جوی آب توسط همین کانال از سطح سقف حذف شده و اسپری فاضلاب جاری می شود. اجرای مخروط های زهکشی به خشک شدن سطح چمن کمک می کند و در تمام فصول سال نوعی رطوبت و سراسیا در سقف وجود دارد. این باعث نمی شود، مربوط به رطوبت و باران است. این سازه اجازه می دهد تا رطوبت به کف ساختمان و سقف ارزان قیمت برسد. زهکشی چمن مصنوعی در تمامی سطوح انجام شده است. تراز پست سقف تایل , آسفالت یا … .. تفاوتی ندارد و می توان عملیات زهکشی را انجام داد . حتی ساختار سقف چوبی نیز می تواند چمن مصنوعی انجام شود. شرط اول و اساسی برای انجام زهکشی و سطح صاف سقف. بنابراین لازم است که سطح مورد نیاز به درستی روشن شود. این چمن های تزئینی با کمترین هزینه یک دکوراسیون شیک و کاربردی می باشد. شاید سقف خانه شما با این طرح زیبا باشد. به پشت بام جالب بروید و از آن عکس بگیرید! در صورتی که می خواهید تصاویر سقف را برای چاپ نام خود در همین مقاله ارسال کنید. یکی از مهم ترین و مهم ترین گزینه ها در طراحی دکوراسیون، استفاده از پیت مصنوعی در مدارس اداری، مسکونی، مهد کودک، سقف باغ است. سقف باغ به معنای ایجاد فضایی زیبا و دلنشین در پشت بام خانه ها یا هر فضای ناشناخته ای به عنوان سقف پارکینگ است. همانطور که می دانید اقامت در آپارتمان یا محیط کار و به طور کلی هر محیط بسته اصلی باعث افزایش احساس خستگی و سکونت افراد در محل می شود. به همین دلیل اجرای دکوراسیون با ذغال سنگ نارس مصنوعی در روف گاردن به سرعت در حال رشد است و افراد زیادی علاقه مند به اجرای آنها هستند. همانطور که می دانید استفاده و کاشت چمن طبیعی روی پشت بام مستلزم استفاده از مصالح و وسایل زهکشی، ایزوله، خاک و بویژه آبیاری منظم است که استفاده از این ماده باعث افزایش چشمگیر وزن سقف می شود. استفاده از گل و گیاه و ایجاد فضایی سرسبز و شاداب تاثیر بسزایی در ارتقای سلامت روحیه همه افراد دارد. حتی در این راستا، بسیاری از کارکنان شرکت های خصوصی و عموم مردم معتقدند که زمان یا اتاق باز کردن پنجره در فضای سبز، تاثیر بسزایی در بهبود روند کاری آنها و پرهیز از ساعات کاری دارد. کار بالایی دارد. برای ایجاد فضایی امن و راحت برای استراحت یا اوقات فراغت خانوادگی یکی از بهترین محیط ها، سقف کاهگلی مصنوعی و دویدن در این اسپاسیپس می باشد. با هزینه کم و سودآوری می توانید از چمن مصنوعی بلند و طرح باغ مناسب برای سقف استفاده کنید. برای اجرا و استفاده از چمن مصنوعی لازم است برای ارتقای ایمنی، پوشاندن تمام دیوارهای سقف با انواع سپرها: فلزی یا پلیمردراد، نرده، شیمی نرده، شاخ و … همراه با استفاده از پیت مصنوعی. ، همچنین می توانید از گل و گیاهان دیگری مانند پیچک، یاس، صورتی و … برای زیبایی روف گاردن استفاده کنید. قیمت و نصب و اجرای پیت مصنوعی برای منازل، مدارس و مهدکودک ها، محل کار و … نسبت به سایر مصالح ساختمانی هزینه کمتر و مقرون به صرفه ای دارد. با مقدار کمی سرمایه می توانید فضای بسیار زیبایی با ذغال سنگ نارس مصنوعی داشته باشید. چه

انتخاب چمن مصنوعی برای روف گاردن و پشت بام

یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید زمان دکوراسیون یا ساخت آن را تغییر دهید. استفاده از پیت مصنوعی برای هر محیط و نوع کاربری متفاوت است و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. برای تهیه و اجرای پیت مصنوعی برای روف گاردن و روف باید نکاتی را در نظر گرفت. اولین مزیت استفاده از چمن مصنوعی برای پشت بام برای شستشوی مداوم و آبیاری ضروری نیست و فقط آن را تمیز و تمیز نگه دارید. توالت تورب مصنوعی بسیار ساده است. مزیت دیگر چمن مصنوعی استحکام بالا در اثر بارش برف و باران و جلوگیری از بستنی است. حتی با بارش برف و باران، الیاف چمن مصنوعی آسیب نمی بیند و حفظ می شود و زیبایی اولیه خود را حفظ می کند. اگر آب باران و برف در یک مکان جمع آوری نشود، جریان آب رانده و هدایت می شود. مزیت سوم این است که پیت مصنوعی چگالی بالایی دارد و در اثر نور خورشید فرسایش و زردی ایجاد نمی کند. حالت چمن مصنوعی خرید برای روف گاردن باید مراقب خواص انواع چمن باشد. چمن مصنوعی مناسب برای روف گاردن دارای ویژگی های زیر می باشد: • پیت مصنوعی با وزن یا قطر زیاد: برای روف گاردن یا روی سقف بهتر است از چمن مصنوعی روزانه استفاده شود تا فوراً سایش را حمل کند و استفاده منظم داشته باشد. • مقاومت بالا در برابر اشعه های مضر خورشید و اشعه ماوراء بنفش: چمن مصنوعی مورد استفاده در باغ و پشت بام به دلیل اینکه دائماً در برابر اشعه خورشید قرار دارد و سقف باید پوشیده شود. در برابر اشعه خورشید مقاومت کنید؛ برای مدت طولانی قابل استفاده است تا رنگ و کیفیت خود را از دست ندهد. • پیت مصنوعی با تراکم بالا: برای آماده سازی باغات در چه ترافیکی و مسافرتی باید از چمن مصنوعی با تراکم بالا استفاده کرد تا دچار پله بالا و کاهش زیبایی نشود. • ارتفاع چمن مصنوعی: چمن مصنوعی با ارتفاع های مختلف توسط شرکت های دنیا ساخته می شود و در ایران عرضه می شود. هر کدام از آنها هزینه های مختلفی دارند و برای محیط های مختلف استفاده می شوند. زمان خرید چمن مصنوعی برای پشت بام باید در نظر داشت که چمنی که ارتفاع بالایی دارد نرم و لذیذتر است. سپس اگر از کفش های کتانی و کفش استفاده نمی کنید، بهتر است یک چمن مصنوعی با ارتفاع زیاد بخرید. • چمن مصنوعی برای سقف: چمن مصنوعی مورد استفاده برای روف گاردن مستقیماً در مقابل نور خورشید قرار می گیرد. برای افزایش مقاومت و طول عمر این گیاهان، علاوه بر توجه به تراکم چمن مصنوعی، به سطح چمن خریداری شده نیز توجه کنید. برای خرید ذغال سنگ نارس مصنوعی، از چمن با سطح مقطع با اشکال C، V و شکل حشرات استفاده کنید تا زمانی که دمای تابستان افزایش می یابد پاک شوند. • استفاده از کمک مرکزی: اگر از الیاف تخت برای سقف باغ استفاده می کنید، بهتر است از نعناع یا کمک مرکزی برای افزایش عمر چمن مصنوعی استفاده کنید. • پیت مصنوعی ضد آب: چمن مصنوعی مناسب برای روف گاردن باید ضد آب باشد تا جریان آب و برف و آب به سیم ها نفوذ نکند. • ایجاد سیستم زهکشی: همانطور که می دانید برای روف گاردن و بار نباید از گیاهان طبیعی استفاده کرد. بارندگی یا برف و باران و انطباق با سطح چمن طبیعی باعث فرسایش و خیس شدن آب در ساختمان و ایجاد خزه و جلبک و در نهایت فساد علف می شود. در زیر چمن مصنوعی برای سقف باغ، سیستم زهکشی باید برای مدیریت آب گنجانده شود. اجرای چمن مصنوعی و سقف باغ و سقف چیست؟ قبل از نصب چمن مصنوعی بر روی پشت بام یا باغچه سقفی، بهتر است از طریق کارشناسان و طراحان، جایگاه آن را مشاهده کنید تا تمامی لوازم و مصالح مورد نیاز برآورد شود. علاوه بر این می توانید عوامل اجرایی طراحی نقشه باغ سقف ها را درخواست کنید. در مرحله دوم باید زیر گروه کامل سیمان، آمینو و سیمان وجود داشته باشد. در نهایت یک لایه ملات Liche نیز اضافه می شود. سپس باید از مسیر زهکشی برای مدیریت خروجی آب استفاده شود. علاوه بر این، کولر و سایر وسایل نقلیه روی سقف تنها در یک مکان بهتر هستند به طوری که نیازی به دیسک جداگانه برای چمن مصنوعی نیست. همچنین در اجرای پیت مصنوعی سقف از مصالحی مانند آجر، سنگ، موزاییک و وات بتنی برای افزایش زیبایی روف گاردن استفاده می شود. پس از اتمام کار، استفاده از شن و ماسه تزئینی، سازه های چوبی و یا انواع متریال می تواند آن را زیباتر کند. در اجرای چمن مصنوعی در باغ باید فونداسیون لازم با سیمان انجام شود و سپس مسیرهای سنگی یا موازی مشخص شود. پس از تعیین این فضا، فضای خالی را روی چمن مصنوعی در عمق ۵ تا ۱۰ سانتی متری (بسته به چمن) نصب کنید. پس از اجرای این مرحله از ماسه تزئینی، مواد چوبی، گل و گیاهان ساکن یا ساکن استفاده کنید.

قیمت چمن مصنوعی پشت بام

انواع چمن مصنوعی در مکان های مختلف خواص متفاوتی با یکدیگر دارند و همین مشکل باعث تفاوت در قیمت چمن می شود. پوشش سقف و باغ بر حسب متر مربع محاسبه می شود. قیمت نسبی چمن مصنوعی سقف از ۱۳۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰ گوجه فرنگی بسته به تراکم چمن، ارتفاع و کیفیت متفاوت است. علاوه بر مساحت سقف، هزینه ساخت هر متر مربع چمن مصنوعی نیز بر اساس میزان کار و زیربنای فردی محاسبه می شود. خرید چمن مصنوعی برای پشت بام و روف گاردن.

با محبوبیت بیشتر طراحان تزئینی و استفاده کنندگان از چمن مصنوعی و کاهش هزینه های نصب در مقایسه با چمن طبیعی و زیبا، شرکت های متعددی اقدام به ساخت و اجرای چمن مصنوعی برای پشت بام و باغ کرده اند. .. یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید، عرضه، نصب و نصب چمن مصنوعی شرکت سبزینه پوش می باشد. این شرکت با سابقه فعالیت در زمینه ساخت و نصب چمن مصنوعی با کیفیت ترین چمن مصنوعی را ارائه می دهد. برای خرید روف گاردن و چمن مصنوعی روف گاردن نیز می توانید با کمک متخصصان و طراحان سبزینه پوش بهترین چمن مصنوعی را برای مکان مورد نظر خود تهیه کنید.

یکی از بزرگترین مشکلات سقف های مسطح تجمع برف و یخ است. بخشی از مشکل این است که وقتی برف شروع به ذوب شدن می کند، دوباره یخ می زند و لایه های بزرگ و بسیار سنگینی از یخ ایجاد می کند که در نهایت می تواند به سقف آسیب برساند. چمن مصنوعی یک راه حل منحصر به فرد ارائه می دهد. هنگامی که برف سنگین روی پشت بام جمع می شود، گرمای بلند شده از سقف شروع به ذوب برف زیر می کند. هنگامی که این اتفاق می افتد، آب حاصل از برف ذوب شده از طریق یک سیستم پیچیده زهکشی چمن مصنوعی تخلیه می شود و توانایی آب برای یخ زدن مجدد را از بین می برد. چمن مصنوعی با سقف مسطح خطر تجمع یخ در مناطق خاص و آسیب رساندن به سقف را از بین می برد.

اجازه زهکشی بدهید

سقف های مسطح به مرور زمان مناطق پایین تری ایجاد می کنند. نقاط کم روی سقف صاف می تواند باعث جمع شدن آب و آسیب دائمی و نشتی به پایین سقف شود. در چمن مصنوعی، ناحیه تحت پوشش صاف و تکیه می شود و سطح صافی ایجاد می کند که امکان زهکشی مناسب را فراهم می کند. شبکه پیچیده کانال ها از تجمع و تجمع آب جلوگیری می کند. تعمیرات گران قیمت سقف را حذف کنید

سقف های مسطح سنتی ممکن است نیاز به نگهداری و تعمیرات منظم داشته باشند. از آب بندی مناطق بزرگ با کاغذ یا قیر گرفته تا جایگزینی قطعات بزرگ آسیب دیده توسط عوامل محیطی. چمن مصنوعی نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارد یا اصلاً نیازی به نگهداری ندارد و تحت تأثیر دما یا آب و هوای بد قرار نمی گیرد. لایه های مورد استفاده در هنگام نصب چمن مصنوعی از سطح سقف محافظت می کند و از نشتی و سایر انواع آسیب ها جلوگیری می کند.

از نظر بصری جذاب است

چمن مصنوعی سقف تخت نسبت به سقف های مسطح سنتی از نظر بصری جذاب تر و کمتر حواس پرتی را ایجاد می کند. چمن مصنوعی می تواند محیطی نرم تر و سخت تر ایجاد کند. ساختمان ها جذاب تر و کمتر صنعتی به نظر می رسند.

اقتصادی

چمن مصنوعی سقف مسطح بسیار مفید است. نه تنها پس از نصب چندین دهه دوام می آورد، بلکه نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارد یا اصلاً نیازی به نگهداری ندارد. یکی دیگر از مزایای دیگر عایق بودن سقف ساختمان است که از اتلاف گرما در زمستان جلوگیری می کند و فضای داخلی ساختمان را از گرمای شدید تابستان محافظت می کند. لایه های مختلفی که برای تشکیل چمن مصنوعی استفاده می شود، سقف را از آسیب های ناشی از بادهای شدید و ریزش آوار محافظت می کند. شما می توانید تمام هزینه های چمن را پوشش دهید و به راحتی آن را در ۵ تا ۱۰ سال اول پرداخت کنید.

چمن مصنوعی روی چمن مزایای زیادی در تمام سطوح دارد. هنگام استفاده از چمن در سقف های مسطح تجاری نیز همین امر صادق است. نصب و نگهداری آن بسیار آسان است و تحت تأثیر دماهای شدید و تغییرات آب و هوایی قرار نمی گیرد. مقرون به صرفه بودن چمن مصنوعی با تمام ظرفیت ها به کاهش درد ناشی از تصمیم گیری در مورد نصب سقف های جدید کمک می کند. اگر مجبور به پرداخت هستید، چرا متریالی را نصب نکنید که مزایای بیشتری نسبت به قبل دارد؟ علاوه بر جذابیت بصری و به معنای واقعی کلمه بدون هزینه نگهداری، چمن فقط در چند سال هزینه خود را خواهد پرداخت. اگر در زمین تجاری یا مسکونی خود یک سقف مسطح دارید، برای پاسخ به تمام سوالات خود با فروشنده محلی خود مشورت کنید. خرده فروشان آگاه با شما همکاری خواهند کرد تا همه گزینه های شما را بررسی کنند و به شما اجازه دهند آگاهانه تصمیم گیری کنید.

اگر در یک واحه شهری زندگی می کنید یا خانه ای با سقف مسطح یا باغ بزرگ دارید، چمن مصنوعی را راهی عالی برای افزایش ارزش سقف خانه خود در نظر بگیرید. نه تنها ظاهری منحصر به فرد ارائه می دهد، بلکه به محافظت از سقف های مسطح و ایجاد عایق بدون نیاز به نگهداری اضافی کمک می کند.

این راهنما مزایای نصب چمن مصنوعی را توضیح می دهد و به شما کمک می کند از اشتباهات احتمالی در طول مسیر جلوگیری کنید.

یکی از مزایای چمن مصنوعی سقف یا چمن سقفی نسبت به سایر اشکال منظره تزئینی، ظاهر تمیز و تمیز آن است. چمن های با کیفیت بالا که به درستی پر شده باشند بسیار جذاب به نظر می رسند و زمانی که به درستی نصب شوند، اغلب به ارزش خانه شما می افزایند. می توانید یک واحه خصوصی در وسط شهر راه اندازی کنید یا یک فضای سرگرم کننده برای گذراندن در بالای خانه خود ایجاد کنید.

سقف کاهگلی ایمن است

تمیز نگه داشتن چمن مصنوعی بسیار آسان و سبک وزن است، بنابراین در مقایسه با چمن طبیعی هیچ خطر یا مشکل ایمنی وجود ندارد. هنگامی که یک سقف کاهگلی ایجاد می کنید، ریشه ها شروع به ایجاد مشکل در سقف می کنند و می توانند آب کافی برای آسیب رساندن به سقف جذب کنند

بستگی به اینکه شما چقدر میتوانید هزینه کنید به همان نسبت میتوانید زیباسازی انجام دهید . توصیه میشود که اگر هزینه برایتان مهم نیست از چمن های پرتراکم تر استفاده بکنید .

نحوه اجرای چمن مصنوعی روف گاردن

اجرای چمن مصنوعی روی پشت بام نیاز به زیرسازی خوب دارد و از همه مهمتر شیب بندی مناسب که آب روی پشت بام نماند . دقت کنید که اگر زیرسازی چمن مناسب نباشد چمن بدرستی نمیچسبد و امکان دارد که بعد از مدتی تردد چروک شود و یا حتی کنده شود . مکان هایی که در ریر چمن چسب میخورد اتصال ها و دور چمن میباشد . برخی فکر میکنند که وسط چمن به طور کامل باید چسبیده شود ولی این طرز فکر کاملا اشتباه است . چرا که اگر کامل چسبیده شود لایه های چسب مانه از عبور آب خواهد شد و آم در وسط چمن گیر خواهد کرد و به سقف نیز آسیب خواهد رساند . اگر پست بام بزرگ باشد و از چندین رول استفاده شود اتصال بین آنها را از طریق نواری مشکی رنگ به عرض ۲۰ سانت به یکدیگر میچسبانیم و نیازی به چسباندن اتصال ها به زمین نیست .

نگهداری از چمن مصنوعی روف گاردن

هر محصولی که خریداری میکنید نیاز به نگهداری دارد . قطعا این نگهداری باعث بالا رفتن عمر آن خواهد شد .چمن. مثنوععی نیز به همین شکل است و برای اینکه همیشه سرزنده و شاداب بماند و طول عمر ان بالاتر رود نیاز به یکسری نگهداری ها دارد . نگران نباشید نگهداری آن مانند چمن طبیعی دردسر ندارد و با کمترین زمان ممکن میتوانید اینکار را انجام دهید . از کثیف شدن آن و ریختن اشغال و ته سیگار روی آن جلوگیری کنید و هر از چند گاهی با پاشیدن آب و جارو زدن باعث شاداب تر شدن و تمیز نگه داشتن آن شوید.

بهترین چمن مصنوعی پشت بام

فضای اکثر پشت بام ها با کولر ها و وسایل اضافه ای که شاید بدرد بخور نباشند پر شده است . شما میتوانید با نصب چمن مصنوعی و گل و گیاهان زیبا این مکان سرد و بی روح را به  مکانی سرسبز و با نشاط تبدیل کنید . امروزه با گسترش این محصول و افرایش تقاضا مدل های مختلفی نیز تولید شده که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند . چمن هایی که معمولا برای پشت بام استفاده میکنند اسپریت ۳۵ و ۲۵ ، صدف و ارکیده هستند که قیمت های انها ب نسبت ارتفاع الیافشان متفاوت است و مبتواتید بر اساس سلیقه خودتان هر کدام از آنها را انتخاب کنید .

مقالات مرتبط:

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی تزئینی